4 روز اقامت رایگان ویژه مشتریان گرامی

شرکت سامادل برای مشتریان گرامی که قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارند، 4 روز اقامت رایگان در این جزیره را در نظر گرفته است. شما در این سفر کوتاه و  4 روز تجربه ای به یاد ماندنی در شهرهای قبرس شمالی را خواهید داشت. خدماتی که شرکت سامادل ویژه ی مهاجران در این اقامت 4 روزه نظر گرفته است از شرح زیر می باشد:

_ اقامت در بهترین هتل های قبرس شمالی

_ حمل و نقل رایگان

_ بازدید از پروژه ها به همراه کارشناسان شرکت سامادل

_ بازدید از مکان های دیدنی و گردشگری قبرس شمالی

اقامت در بهترین هتل های قبرس شمالی

شرکت سامادل برای کسانی که به قصد مهاجرت و سرمایه گذاری به قبرس شمالی مراجعه می کنند، امتیازاتی را در نظر گرفته است. شما به مدت 4 روز میهمان ما خواهید بود. این مجموعه برای میهمانان عزیز، اقامت در بهترین هتل های سطح شهر را فراهم آورده است.

اقامت در قبرس شمالی
اقامت در قبرس شمالی

حمل و نقل رایگان

طی اقامت 4 روزه شما عزیزان در این جزیره، حمل و نقل به هر نقطه ای از شهر با تضمین امنیت بر عهده شرکت سامادل می باشد.

بازدید از پروژه ها به همراه کارشناسان شرکت سامادل

بازدید از پروژه ی های در این مدت همراه با کارشناسان مربوطه در شرکت سامادل همراه خواهد بود. در طی این بازدید کارشناسان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

بازدید از پروژه ها

بازدید از مکان های دیدنی و گردشگری قبرس شمالی

علاوه بر موارد مذکور، شرکت سامادل، برای مشتریان عزیز تور گردشگری در مناطق زیبای قبرس شمالی را در نظر گرفته است. در این سفر کوتاه و 4 روزه امکان بازدید از برخی مناطق گردگشری و توریستی قبرس برای شما فراهم خواهد شد. در این سفر، فرصتی محدود جهت آشنایی نسبی آب و هوا و فرهنگ مردم این کشور برای شما فراهم می آید.

بازدید از جاذبه های گردشگری قبرس شمالی

مقایسه املاک

مقایسه
مشاوره رایگان
Scan the code