خرید ملک در قبرس شمالی

 • 1 سال پیش
 • 2

روزها، قبرس شمالی جزو یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت و سرمایه گذاری در سراسر جهان، به ویژه ایرانیان شناخته شده است.

دریافت اقامت دائم در این جزیره، نسبت به سایر کشورهای اروپایی سریع‌تر و ساده‌تر است. یکی از سریع‌ترین راه‌های اخذ اقامت دائم، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در قبرس شمالی است.

آیا می‌دانید زندگی در قبرس شمالی چگونه است؟ آیا از قیمت خانه در قبرس شمالی اطلاعی دارید؟ آیا می‌دانید که خرید خانه در قبرس شمالی چگونه امکان پذیر است؟ آیا می‌دانید دریافت اقامت قبرس شمالی با خرید ملک چگونه امکان پذیر خواهد بود؟

 

شرکت سامادل با داشتن بیش از 15 سال تجربه در زمینه‌ی مهاجرت به قبرس شمالی و خرید ملک در این کشور، توانسته است مسیر تعداد زیادی از مهاجران را در راستای رسیدن به مقصد موردنظرشان هموار سازد.

اگر قصد سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارید، توصیه می‌کنیم این مطلب را حتما مطالعه نمایید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان سامادل از طریق شماره‌ی تماس زیر، با ما ارتباط برقرار کنید.

تماس مستقیم روی واتساپ

فرم مشاوره رایگان

 

نگاهی به جزیره‌ قبرس

جزیره‌ی قبرس، که با نام‌ جمهوری قبرس نیز شناخته می‌شود، در بخش شمال شرقی دریای مدیترانه واقع شده است.

قبرس، یکی از زیباترین جزایر دریای مدیترانه است. زیبایی و جاذبه‌های این سرزمین به اندازه‌ایست که از آن با عنوان مروارید کوچک مدیترانه یاد می‌کنند. قبرس شمالی، دارای تاریخی غنی و فرهنگی مختلف و متفاوتی است.

این جزیره‌ی زیبا و بی‌نظیر، به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، به شاهراه آبی میان قاره‌ای نیز مشهور است. جزیره‌ی قبرس از غرب با اروپا، از شرق با آسیا و از جنوب با قاره‌ی آفریقا مرز آبی دارد.

جالب است بدانید که این کشور در طول تاریخش گذرگاه تمدن‌های مختلفی همچون عثمانی‌ها و انگلیسی‌ها بوده است. جزیره‌ی قبرس، امروز در اختیار دو اجتماع ترک تبار و یونانی تبار است.

پس از جنگ داخلی که میان یونانیان و ترک نشینان جزیره‌ی قبرس صورت گرفت، این سرزمین به دو بخش قبرس شمالی ( ترک نشین ) و قبرس جنوبی که یونانیان در آن ساکن هستند، تقسیم شد.

بخش شمالی قبرس که در اختیار ترک‌هاست، در طول سال، آب و هوایی ملایم و مدیترانه‌ای دارد. قبرس شمالی، ضمن بهرمندی از آب و هوای خوب و معتدل، جزو امن‌ترین نقاط جهان محسوب می شود و در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مشابه، جرایم و خشونت کمتری وجود دارد.

buying-property-in-north-cyprus-5
قبرس ترکی

درباره‌ی قبرس شمالی

قبرس شمالی تحت قیومیت کشور ترکیه است و زبان رسمی مردمانش ترکی استانبولی می‌باشد. از آنجایی که عمده منبع درآمد این کشور زیبا، صنعت توریسم است، با ورود توریست‌ها و مهاجران به این سرزمین، زبان انگلیسی و آلمانی نیز به ترتیب در قبرس شمالی، رواج پیدا کرد.

واحد پولی رایج در این کشور، لیر ترکیه است که اغلب برای امرار معاش از آن استفاده می‌شود. برخی هزینه‌ها مانند خرید ملک با پوند انگلستان و یا پرداخت هزینه‌های دانشگاه با دلار و یورو انجام می‌گیرد.

بومیان این کشور، عموما مسلمان هستند. به دلیل قوانین آسان و مهاجر پذیر، اکنون ادیان دیگری نیز در این کشور حضور دارند.

buying-property-in-north-cyprus-1
بنادر مهم قبرس شمالی

قوانین و شرایط جدید خرید ملک در قبرس 2023

اگر با دید کلی به این مسئله نگاه کنیم، شما با داشتن پاسپورت و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، می‌توانید در قبرس شمالی خانه بخرید. طبق قوانین این کشور، یک فرد غیر قبرسی، با پرداخت 30 درصد از قیمت کلیِ ملک، می‌توانت اقامت موقت این کشور را بدست آورد.

اگر بخواهید بیش از 1 ملک با حداکثر متراژ 1338 متر مربع خریداری کنید، با وجود رسمی و قانونی بودن آن، باید 0.05 درصد مالیات  پرداخت کرده و همچنین در اداره‌ی ثبت اسناد قبرس شمالی، روی سندتان یک شرح می‌آید که این ملک فقط توسط همین فرد قابل معامله است.

داشتن برخی شرایط برای دریافت اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک در سال 2023 مهم و ضروری است. برخی از این شرایط شامل، رعایت حداقل مبلغ سرمایه گذاری، داشتن تمکن مالی کافی، افتتاح حساب بانکی و ایجاد سپرده برای دوره‌ی پنج ساله به میزان 30 هزار یورو، داشتن درآمد سالانه طبق قوانین قبرس شمالی .

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی شرایط ویژه و منحصر به فرد این کشور را دارد. اولین نکته‌ای که باید بدان توجه داشته باشید این است که هر فرد یا زوج می‌تواند تنها یک ملک در قبرس شمالی خریداری کند.

حداکثر متراژی که می‌توانید ملکی را خریداری نمایید 1338 مترمربع است؛ اما اگر مالک ملکی که خریداری می‌کنید، فردی غیر قبرسی باشد، این محدودیت وجود نخواهد داشت.

مهاجرینی که قصد خرید خانه و یا هر ملکی در قبرس شمالی را دارند، در گام اول بایستی درخواست خرید خود را در انجمن شهرداری قبرس شمالی ثبت نمایند. این پروسه ممکن است 6 ماه زمان ببرد تا با آن موافقت شود.

از طرف دیگر، شما نباید در کشور خود و یا در قبرس شمالی، سوء پیشینه کیفری داشته باشید. نداشتن سوء پیشینه یکی از شرایط اولیه‌ی خرید ملک در قبرس شمالی است!

خرید ملک در قبرس شمالی
بافت شهری مدرن

مراحل خرید خانه در قبرس شمالی

اگر شما هم علاقه‌مند به خرید خانه در قبرس شمالی هستید، باید مراحل مشخصی را طی کنید. برخی از این مراحل، در همه‌ی کشورها مشترک هستند و به ایران یا قبرس شمالی محدود نمی‌شوند. برخی دیگر از این مراحل هم مخصوص قبرس شمالی هستند و بر اساس شرایط خاص در این کشور وجود دارند.

در ادامه به صورت کامل، این مراحل را با هم مورد بررسی قرار خواهیم داد. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا این توضیحات کامل و جامع باشند. پس کمی وقت بگذارید و این مراحل را با دقت و کامل مطالعه نمایید:

انتخاب ملک

مطمئنا اولین قدم برای خرید ملک، پیدا کردن ملک مورد نظر است! اول باید ملک را پیدا کنید. ملکی که با شرایط شما هم‌خوانی و هماهنگی داشته باشد. هم با شرایط مالی شما، هم با سلیقه و نیازهای شما از یک ملک مطابقت داشته باشد.

از طرف دیگر ملک مورد نظر باید از نظر هزینه، قیمت مناسبی داشته باشد. باید در شهر و البته منطقه‌ای از شهر واقع شده باشد، که آینده‌ی خوبی داشته باشد و یک سرمایه گذاری موفق به حساب بیاید. پیدا کردن ملکی که از هر نظر ایده آل باشد، کار نسبتا سختی است.

شما اگر در تهران زندگی کنید، بخواهید یک ملک ایده آل خریداری کنید باید مدت‌ها وقت بگذارید و در نهایت شاید هم موفق نشوید! اینجاست که وجود یک مشاوره کار کشته، کار بلد و مسلط، می‌تواند به شما کمک کند. مشاور می‌داند که یک ملک در کدام شهر، کدام منطقه شهر و کدام پروژه‌ی ساختمانی از ارزش خرید بالایی برخودار است.

همچنین مشاورین با آشنایی کامل نسبت به سازنده‌ها، می‌دانند که ملک‌های ساخته شده توسط کدام سازنده از ارزش بالاتری برخودار هستند. پس، انتخاب مشاور، می‌تواند اولین گام برای انتخاب ملک مناسب باشد. ما در مجموعه سامادل با تکیه بر تجربه‌ی 15 ساله‌ی خود، به شما اطمینان می‌دهم که بنابر بودجه و شرایط شما، ایده‌آل‌ترین خانه‌ی ممکن را برایتان پیدا کنیم.

پیش پرداخت

پس از اینکه ملک را پیدا کردید، به مسئله‌ی نشست و مذاکره با فروشنده می‌رسیم. شما در نظر بگیرید که بخواهید در ایران ملکی را بخرید. سر و کله زدن با فروشنده‌ی هم‌زبان، دارای سختی‌های خاص خودش است.

حال فرض کنید که با یک خارجی بخواهید مذاکره کنید! چه باید بگویید و چه نباید بگویید؟! آیا می‌توان بر سر قیمت چانه زنی کرد یا خیر؟ آیا ملکی که یافته‌اید ارزش دارد که به هر قیمتی آن را بدست آورید؟ اینجاست که وجود یک راهنما و مشاور که به همه‌ی این موارد مسلط باشد، ضرورت پیدا می‌کند.

بهتر است به صورت مقدماتی این را بدانید که مطابق قوانین معاملات ملک در قبرس شمالی، اگر از ملک خاصی خوشتان آمد و با فروشنده بر سر قیمت و شرایط پرداخت به توافق رسیدید، باید مبلغی بین 1000 تا 2000 پوند به عنوان پیش پرداخت ( همان بیعانه خودمان ) بپردازید؛ تا فروشنده از خرید شما مطمئن شده و ملک را برای شما نگه دارد!

بررسی ملک

این مرحله، تقریبا مختص قبرس شمالی است. در ایران این مرحله به نام اداره ثبت شناخته می‌شود؛ که ملک از نظر مالیات و مشکلات احتمالی نظیر وام مسکن و … مورد بررسی قرار گیرد.

در قبرس شمالی، خریدار باید پس از پرداخت ودیعه به فروشند، شخصا به یک وکیل مراجعه نماید، تا وکیل، ملک را از نظر مشکلات قانونی احتمالی، انواع اقساط و وام‌های مسکن و … بررسی نماید. مجددا اینجا وجود یک شرکت مشاور در کنار شما، ضروری به نظر می‌رسد.

مرحله‌ی بررسی قانونی مشکلات احتمالی ملک را یک شرکت مشاوره‌ی معتبر، به طور کامل انجام می‌دهد. لازم است بدانید، در صورتی که ملک از هر نظر دچار مشکل باشد، قرارداد باطل شده و مبلغ ودیعه باید به شما بازگردانده شود.

buying-property-in-north-cyprus-2

تنظیم قرارداد

پس از اتمام مراحل بالا،  قرارداد خرید ملک در دفتر اسناد رسمی یا توسط وکیل به زبان انگلیسی تنظیم می‌شود. در این قرارداد باید تمام مشخصات ملک و معامله، قیمت ملک، شرایط پرداخت توافق شده و … ثبت شود.

اینجا هم می‌توان وجود مشاوری که تمامی این مراحل را به صورت کامل و با اطلاع کامل از قوانین انجام دهد، کاملا حس کرد. قرارداد باید در حضور خریدار، فروشنده و همینطور دو شاهد صورت گیرد. در نهایت مطابق عرف معاملات ملک در قبرس شمالی، اولین مبلغ قسط ملک باید بین 10 الی 14 روز به فروشنده پرداخت شود.

نکته‌ی بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، که حتی برخی از مشاوران به آن توجه ندارند این است که، پس از تنظیم قرارداد، شما تنها 21 روز زمان خواهید داشت که موردی به نام حق تمبر را پرداخت کنید.

حق تمبر، یک مبلغ قانونی است که به واسطه‌ی آن، قرارداد خرید شما در اداره‌ی ثبت اسناد املاک قبرس شمالی، ثبت می‌شود. لازم است بدانید که هزینه‌ی حق تمبر 5 درصد از کل قیمت ملک است.

در صورتی که مبلغ حق تمبر را پرداخت نکنید، فروشنده ممکن است ملک را به شخص دیگری بفروشد و یا حتی آن را اجاره دهد؛ چرا که قرارداد شما در اداره ثبت اسناد قبرس ثبت نشده است و شما هم هیچ حق قانونی‌ای نخواهید داشت!

مجوز خرید

خریداران خارجی در قبرس شمالی باید برای انتقال سند، مجوز داشته باشند. این مجوز از طریق شهرداریِ هر شهر در قبرس شمالی صادر می‌شود. برای دریافت مجوز خرید، با توجه به شرایط مختلف از جمله شهر، قیمت ملک، منطقه و …  چیزی در حدود 200 الی 1000 پوند، باید هزینه نمایید.

پرداخت مالیات و اداره ثبت

در نظر داشته باشید، پس از اتمام مراحل بالا، فروشنده و خریدار باید مالیات انتقال ملک را پرداخت نمایند. پس از پرداخت مالیات، که مبلغ مشخصی است، باید برای ثبت انتقال مالکیت، به اداره ثبت اسناد قبرس شمالی مراجعه نمایید.

و تمام، به شما تبریک می‌گوییم.

شما در یک کشور خارجی موفق به خرید ملک شدید؛ این سرمایه‌گذاری فواید بی‌شماری برای شما خواهد داشت؛ که مهم‌ترین آن اقامت در یک کشور اروپایی است!

خرید ملک در قبرس شمالی
خانه ویلایی در سواحل قبرس شمالی

مدارک لازم جهت خرید خانه در قبرس شمالی

برای خرید ملک در قبرس شمالی، مدارک مشخصی مورد نیاز است. این مدارک، پایه‌ای و عمومی هستند و تقریبا تمام افراد می‌توانند این مدارک را تهیه کنند. اگر در رابطه با تهیه‌ی این مدارک مشکل یا سوالی دارید، با سامادل در ارتباط باشید:

 • اصل و کپی از تمامی صفحات گذرنامه
 • ارائه‌ی شناسنامه‌ی کلیه‌ی اعضای خانواده
 • ارائه‌ی سند ملک ( در صورت داشتن ملک دیگر در قبرس شمالی )
 • ارائه‌ی اصل و کپی قراردادهای فروش ملک ( در صورت خرید و فروش در قبرس شمالی )
 • ارائه‌ی اصل و کپی قراردادهای اجاره ( در صورتی که ساکن قبرس شمالی هستید )
 • ارائه‌ی گواهی عدم سوء پیشینه
 • ترجمه‌ی سند ازدواج برای زوجین
 • داشتن حداقل 6 تمبر به زبان ترکی
خرید ملک در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی

قیمت ملک در قبرس شمالی

تا به اینجا در مورد شرایط، مراحل و مزایای خرید خانه در قبرس شمالی و … صحبت کردیم. حال لازم است درباره‌ی قیمت خانه در قبرس شمالی کمی بیشتر بدانیم.

اول از همه اینکه خرید ملک در قبرس به چند دسته تقسیم می‌شود. شما می‌توانید در قبرس شمالی آپارتمان، ویلا و یا حتی زمین با قابلیت ساخت خریداری نمایید.

بسته به شهرهای مختلف قبرس شمالی، اینکه هر شهر چه امکاناتی دارد، چقدر توریستی و بزرگ است و چندین و چند شرط دیگر، قیمت ملک می‌تواند بسیار متفاوت باشد. گاهی اوقات قیمت یک خانه‌ی ویلایی در یک شهر با قیمت یک سوئیت در شهر دیگر برابر می‌کند.

همانطور که پیش‌تر گفتیم، بنا بر اینکه تعداد اعضای خانواده شما چند نفر هستند، برای این موضوع که همه‌ی افراد، اقامت دائم دریافت نمایند، شما می‌توانید سوئیت، آپارتمان یک خوابه، دو خوابه و یا خانه ویلایی خریداری نمایید.

علاوه بر این لازم است بدانید که خرید ملک در قبرس شمالی با توجه به اینکه شرکت سازنده چه شرکتی باشد، می‌تواند شرایط پرداخت مختلف داشته باشند.

شما می‌توانید ملک آماده‌ی استفاده یا همان ساخته شده را خریداری نمایید که قیمت بالاتری دارد و یا اینکه ملک در حال ساخت را خریداری نمایید و قیمت پایین‌تری بپردازید؛ اما زمان تحویل آن ممکن است دو یا سه سال دیگر باشد.

از سوی دیگر، اگر شما کل قیمت ملک را پیشاپیش بپردازید، می‌توانید با قیمت بسیار بهتری ملک را خریداری نمایید و یا اینکه به صورت اقساطی ملک را بخرید.

همانطور که پیش‌تر گفتیم، به طور معمول در خرید اقساطی ملک شما یک سوم یا حدود 30 درصد قیمت ملک را ابتدا می‌پردازید و بقیه مبلغ را به صورت ماهیانه، طی 2 تا 5 سال می‌پردازید. البته که مبلغ و شرایط پیش پرداخت و هم تعداد اقساط و مبلغ آن می‌تواند متفاوت باشد.

در جداول زیر سعی داریم تا قیمت املاک مختلف، در شهرهای مهم قبرس شمالی را ذکر کنیم تا شما دید بهتری نسبت به قیمت خانه در قبرس داشته باشید.

از جمله شهرهای مهم قبرس شمالی، می‌توان به گیرنه ( کایرنیا )، لفکوشا، فاماگوستا و اسکله اشاره نمود. ( البته اسکله، بخشی ساحلی از شهر ماگوسا است که دارای املاک زیادی برای خرید می‌باشد؛ اما چون شرایط خاص خود را دارد، جدای از ماگوسا دسته بندی شده است )

 قیمت آپارتمان در شهرهای مختلف قبرس شمالی

نام شهرمتراژ و تعداد اتاق خوابقیمت
گیرنهآپارتمان 70 تا 80 متری دو خوابه120 تا 140 هزار پوند
لفکوشاآپارتمان 70 تا 80 متری دو خوابه50  تا 70 هزار پوند
ماگوساسوئیت 40 متری40  هزار پوند
ماگوساآپارتمان یک خوابه50  هزار پوند
ماگوساآپارتمان 70 تا 80 متری دو خوابه60  تا 80 هزار پوند
اسکله ( لانگ بیچ )سوئیت آماده تحویل70  تا 80 هزار پوند
اسکله ( لانگ بیچ )سوئیت در حال ساخت50  تا 60 هزار پوند
اسکله ( لانگ بیچ )آپارتمان یک خوابه 50 تا 60 متری آماده تحویل100  تا 120 هزار پوند
اسکله ( لانگ بیچ )آپارتمان یک خوابه 50 تا 60 متری در حال ساخت70  تا 90 هزار پوند
اسکله ( لانگ بیچ )آپارتمان دو خوابه 70 تا 80 متری آماده تحویل140  تا 160 هزار پوند
اسکله ( لانگ بیچ )آپارتمان دو خوابه 70 تا 80 متری در حال ساخت90 تا 110 هزار پوند

قیمت ویلا در شهرهای مختلف قبرس شمالی

نام شهرمتراژ و تعداد اتاق خوابقیمت
گیرنه250  تا 350 متر400  هزار پوند
لفکوشا250  تا 350 متر150  هزار پوند
ماگوسا250  تا 350 متر200  هزار پوند
اسکله ( لانگ بیچ )250  تا 350 متر350  هزار پوند

همانطور که در اولین جدول مشاهده می‌کنید، اگر قصد خرید ملکی را داشته باشید که هنوز در مرحله ساخت است، قیمت ملک حدودا 30 درصد پایین‌تر از حالتی می‌باشد که ملک ساخته شده بخرید!

خرید ملک در قبرس شمالی
فضای داخلی پروژه های مسکونی

وام مسکن برای خرید خانه در قبرس شمالی

جالب است بدانید که مانند ایران، شما می‌توانید برای خرید خانه در قبرس شمالی، وام مسکن بگیرید! البته تفاوت‌هایی بین وام مسکن ایران و قبرس شمالی وجود دارد.

مهم‌ترینِ آن‌ها، این است که شما باید ابتدا ملک را به طور کامل خریداری نمایید؛ یعنی هزینه‌ی ملک را به صورت کامل به فروشنده پرداخت نمایید و سپس جهت اخذ وام اقدام نمایید.

بانک‌های قبرس شمالی، وام‌های مختلفی را پیشنهاد می‌دهند؛ که بازپرداخت آن 10 الی 12 ساله است و هر کدام درصد سود متفاوتی دارند.

به همین منظور، باید ملکی که خریداری می‌کنید، دارای سند سالم و بدون مشکل باشد. سپس با سند ملک و سایر مدارک خرید، جهت دریافت وام به بانک‌ها مراجعه نمایید.

البته با توجه به شرایط خرید ملک به صورت اقساطی، معمولا خریداران به سراغ دریافت وام مسکن نمی‌روند؛ اما اگر چنین تصمیمی گرفتید، ما در این کار شما را به طور کامل راهنمایی خواهیم کرد.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

هزینه‌ی خرید ملک در قبرس شمالی، متناسب با نوع ملک که آپارتمان، ویلا و … باشد، در حال ساخت و یا ساخته شده باشد و همچنین متناسب با منطقه‌ی آن متفاوت است. در مناطق ساحلی، برای خرید یک واحد استودیوی آپارتمانی حدود 87 هزار پوند و برای خرید خانه‌ای نیمه ویلایی حداقل 130 هزار پوند باید هزینه کنید.

خرید پنت‌هاوس و خانه‌های آپارتمانی لوکس نیز، حداقل به 380 هزار پوند نیاز دارد. لانگ بیچ از مناطق ساحلی و گران قیمت قبرس شمالی به حساب می‌آید. در نیکوزیا که پایتخت قبرس شمالی است، خانه‌های نوساز کمی پیدا می‌شود و شروع قیمت‌ها از 75 هزار پوند است. بعد از نیکوزیا، فاماگوستا با حداقل قیمت 87 هزار پوند و سپس گیرنه با 95 هزار پوند، می‌باشد.

 سایر هزینه های خرید ملک

ما به عنوان مشاور شما در امر خرید آپارتمان یا ویلا آن هم در یک کشور خارجی، موظفیم که شما را به طور کامل با سایر هزینه‌های جانبی خرید ملک در قبرس شمالی آشنا کنیم.

همانطور که همگی می‌دانیم، برای خرید ملک تنها هزینه‌ای که باید پرداخت کنیم، قیمت خود ملک نیست! بلکه همواره هزینه‌های جانبی نیز وجود دارند. در کشور قبرس شمالی این هزینه‌ها به شکل زیر هستند:

مالیات خرید و فروش

در هر کشور اروپایی، برای خرید و فروش ملک، باید مالیات پرداخت نمایید. این مالیات که با عنوان مالیات بر ارزش افزوده شناخته می‌شود، در قبرس شمالی، 5 درصد از قیمت کل ملک است. البته برای پرداخت این مالیات یک سال زمان دارید و نیاز به پرداخت آن بلافاصله پس از خرید ملک نیست.

هزینه های انشعاب

جالب است بدانید که خریدار ملک باید هزینه‌های انشعاب آب، برق و گاز را تا یک سال پس از خرید ملک پرداخت نماید. این مبلغ بسته به کمپانی های متفاوت، متغیر خواهد بود.

buying-property-in-north-cyprus-3

مزایای خرید خانه در قبرس شمالی

شاید این سوال شما هم باشد؛ که چرا خرید خانه در قبرس شمالی؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. در ادامه به برخی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • امنیت بالا
 • مالیات اندک
 • موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی مساعد
 • نزدیک بودن فرهنگ این کشور به فرهنگ مردمان ایران
 • داشتن مردمی خونگرم و صمیمی
 • هزینه‌های پایین تحصیل
 • وجود دانشگاه‌های عالی و بین المللی
 • هزینه‌های پایین زندگی
 • پایین بودن قیمت مسکن به نسبت سایر کشورهای حوزه‌ی مدیترانه
 • امکان خرید اقساطی ملک
 • امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت قبرس شمالی
 • امکان دریافت اقامت برای اعضای درجه یک خانواده
 • شرایط ساده و آسان خرید ملک در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی
 • اقتصاد رو به رشد
 • خرید ملک با یکی از با ثبات‌ترین ارزهای دنیا
 • ارزش افزوده‌ی سالانه ملک

با توجه به اینکه افراد با اهداف متفاوتی به قبرس شمالی مهاجرت می‌کنند، مزایای هر گروه مهاجر با گروه دیگر متفاوت است. موارد مذکور برخی از مزایای عمومی خرید ملک در قبرس شمالی است .

در ادامه، به طور مختصر درباره‌ی بعضی مزایای خرید ملک توضیحاتی را ارائه می‌دهیم:

دریافت اقامت دائم

اولین و مهم‌ترین دلیل ممکن برای خرید ملک در قبرس شمالی این است که شما می‌توانید با خرید ملک، اقامت دائم قبرس شمالی را دریافت نمایید و در نهایت این اقامت منتی به شهروندی قبرس شمالی می‌شود.

این اقامت دائم و شهروندی به منزله‌ی داشتن یک پاسپورت اروپایی و البته سرمایه گذاری به پوند می‌باشد؛ که می‌تواند سرمایه‌ی شما را از نوسانات قیمت ارز محفوظ بدارد. البته دریافت اقامت دائم قبرس شمالی، به صورت مرحله‌ای اتفاق می‌افتد.

مرحله اول یک ساله، مرحله دوم دو ساله، مرحله سوم دو ساله و در نهایت پس از گذشت 5 سال، می‌توانید برای اقامت دائم قبرس شمالی اقدام نمایید.

buying-property-in-north-cyprus-6
زیبایی در عین سادگی

اقامت برای دیگر اعضای خانواده

از جمله مزایای قبرس شمالی برای شما که دارای خانواده هستید، این است که این اقامت علاوه بر شما، به تمامی اعضای خانواده شما نیز اعطا خواهد شد. این قانونِ مشخصِ قبرس شمالی است و بدون هیچ پرسشی اقامت دائم به همه‌ی اعضای خانواده اعطا خواهد شد؛ اما باید بدانید که بر اساس تعداد اعضای خانواده شرایط ملکی که خریداری می‌کنید، متفاوت خواهد بود. این شرایط بصورت زیر است:

 • برای یک خانواده‌ی دو نفره یعنی یک زوج، خرید حداقل یک سوئیت برای اقامت دائم ضروری است.
 • برای یک خانواده‌ی سه نفره، حداقل یک ملک یک خوابه ضروری است.
 • برای یک خانواده‌ی چهار نفره، حداقل یک ملک دو خوابه ضروری است.
 • در صورتی که خرید شما پنت هاوس و یا زمینی باشد که اجازه ساخت داشته باشد، می‌توانید برای تعداد بیشتر از 4 نفر اقامت دائم بگیرید.

بهره‌گیری از امکانات قبرس شمالی

وقتی در قبرس شمالی ملک بخرید و اقامت بگیرید، حتی اگر این اقامت، اقامت دائم نباشد، دولت قبرس شمالی به شما این حق را اعطا می‌کند که فرزندانتان به طور رایگان، در مدارس این کشور تحصیل نمایند.

علاوه بر این، تمامی خدمات درمانی این کشور برای شما و اعضای خانواده‌تان رایگان خواهند بود. قانون رایگان بودن تمامی خدمات درمانی، در اکثر کشورهای مدرن و توسعه یافته دنیا وجود دارد. البته باید حق بیمه‌ی سالیانه‌ی خود را پرداخت نمایید؛ خدماتی که دریافت می‌کنید در برابر هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، کاملا منطقی و مقرون به صرفه است.

 سرمایه گذاری مطمئن در قبرس شمالی

وقتی در ایران زندگی می‌کنیم، نوسانات شدید قیمت ارز و بی‌ارزش شدن روز به روز پول ملی، چیزی است که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد.

این که ببینیم سرمایه‌ای که برای بدست آوردن آن سال‌ها زحمت کشیده‌ایم روز به روز جلوی چشممان آب می‌شود، بسیار ناراحت کننده است. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های خرید خانه در قبرس شمالی، این است که چون خرید و فروش ملک در این کشور با ارز قدرتمند پوند انگلیس انجام می‌شود، سرمایه‌ی شما همواره به پوند خواهد بود و دیگر نگران نوسانات قیمت ارز نخواهید بود.

علاوه بر این، شما می‌توانید از ملک خود به پوند انگلیس اجاره دریافت نمایید؛ که این خود یک منبع درآمد ارزی عالی به حساب می‌آید.

مضاف بر این، قیمت ملک در قبرس شمالی، سالیانه مقداری رشد دارد؛ که این رشد، باعث افزایش سرمایه‌ی شما به پوند خواهد شد. این نکات، نکات نهفته‌ای هستند که با خرید ملک می‌توانید از آنها بهره ببرید.

در کنار تمام موارد ذکر شده بخاطر داشته باشید که خرید ملک در قبرس شمالی برای دولت این کشور بسیار مهم است و شما به عنوان خریدار و کسی که سرمایه‌ی خود را وارد این کشور می‌نمایید، همواره مورد حمایت دولت قبرس شمالی خواهید بود.

دولت قبرس شمالی ارزش و قدر سرمایه‌هایی که از خارج، وارد این کشور می‌شوند را می‌داند و سعی در هدایت این سرمایه‌ها به سمت ساخت کشوری قدرتمند و توسعه یافته دارد.

buying-property-in-north-cyprus-7
ویلاهای مدرن قبرس شمالی

 خرید ملک به صورت اقساطی

بله! خرید ملک به صورت اقساطی! وقتی شما قصد خرید ملک در قبرس شمالی را دارید، دو گزینه پیش رو خواهید داشت. اول اینکه ملک آماده‌ی استفاده را خریداری نمایید و دوم اینکه ملکی را که هنوز در مرحله ساخت است، بخرید.

طبیعتا ملکی که زمان تحویل آن دو سال دیگر است، قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به ملک ساخته شده خواهد داشت و این یک فرصت برای شما خواهد بود که ملک را به قیمت ارزان‌تر بخرید و پس از ساخت، سرمایه‌تان به صورت خودکار افزایش خواهد یافت.

در هر دو حالت یعنی خرید ملک ساخته شده یا در حال ساخت، شما می‌توانید ملک را بصورت اقساطی خریداری کنید. این که چه مبلغی را باید به عنوان پیش پرداخت بپردازید و اقساط ملک چند ساله خواهند بود، بسته به شرکت سازنده‌ی ملک متفاوت است.

شرکت‌های سازنده، شرایط پرداخت متنوعی را برای خریداران در نظر می‌گیرند؛ اما به طور معمول در قبرس شمالی، شرکت‌های سازنده و فروشندگان ملک، مبلغ 30 درصد از کل قیمت ملک را به صورت پیش پرداخت دریافت می‌کنند و مابقی مبلغ در اقساط 2 تا 5 ساله و بدون بهره پرداخت خواهند شد.

لازم است بدانید بسته به شرکت سازنده هم مبلغ پیش پرداخت می‌تواند متفاوت باشد و هم تعداد سال‌های پرداخت اقساط! بنابراین شرایط کاملا شناور است و این بر عهده‌ی ماست که با توجه به شرایط پرداخت شما ( شرایط پرداخت اولیه و شرایط پرداخت اقساط به صورت ماهیانه ) بهترین ملک ممکن را برایتان پیدا کنیم.

 امنیت در قبرس شمالی

کشور قبرس شمالی یکی از امن‌ترین کشورهایی است که می‌توانید در نظر داشته باشید. قبرس شمالی در سال‌های اخیر مطابق آمار، همواره در بین 10 کشور امن دنیا بوده است.

این به این معناست که می‌توانید به همراه خانواده‌تان در آرامش کامل زندگی کنید. چه نعمتی بالاتر از این آرامش که همیشه در خیابان نیازی نیست به این فکر کنید که کسی ممکن است گوشی موبایل شما را بدزدد!

 آب و هوای قبرس شمالی

در مورد آب و هوای قبرس شمالی، مطالب بسیار زیادی در اینترنت و در همین وب سایت ما، یعنی قبرس شمال ( هلدینگ سامادل ) درج شده است. بر کسی پوشیده نیست که قبرس شمالی نگین مدیترانه است! جزیره‌ای در میانِ مدیترانه، با آب و هوای بسیار متعادل و مطبوع که به معنای واقعی کلمه از آن لذت خواهید برد.

این جزیره، به خاطر شرایط آب و هوایی بسیار خوب، سواحل زیبای مدیترانه‌ای و زیرساخت‌های مناسب گردشگری، همواره مورد توجه توریست‌های اروپایی بوده است و هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران است.

شما می‌توانید بسته به بودجه و شرایط اقتصادی خودتان، یک خانه‌ی ویلایی در سواحل زیبای شهرهای مختلف خریداری نمایید و یا یک واحد آپارتمان در پروژه‌های ساحلی و یا حتی پروژه‌های میان شهر بخرید. این بسته به سلیقه‌ی شما خواهد بود.

 ما در هلدینگ سامادل، آمادگی این را داریم که بهترین پروژه‌های ممکن را به شما معرفی و برای شما تور بازدید از این پروژه‌ها را برگزار نماییم؛ تا با خیال راحت، همراه با آگاهی و بازدید از بهترین پروژه‌های موجود در قبرس شمالی، در نهایت تصمیم گیری منطقی و درستی نمایید.

 شرایط اقتصادی در قبرس شمالی

در سال 2021 در مجله اقتصادی و معتبر FORBES آمریکا، مقاله‌ای منتشر شد، که در آن کشور قبرس شمالی را یکی از بهترین مقاصد برای سرمایه گذاری و خرید ملک معرفی کرد. این مقاله، تاثیر زیادی در جذب سرمایه از کشورهای مختلف داشت.

 مردم اروپایی، همینطور ثروتمندان خاورمیانه و روس ها، شروع به خرید ملک در این کشور نمودند. قبرس شمالی به خاطر قوانین حامی سرمایه گذاری خارجی طی سالیان گذشته، تبدیل به یک کشور بین المللی شده است و به وضوح می‌توان گفت امروزه مردم از کشورهای مختلف در این کشور زندگی می‌کنند.

از طرف دیگر، اقتصاد قبرس شمالی با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص و آب و هوای بسیار عالی، بر پایه‌ی توریسم، گردشگری و همینطور کشاورزی است. سالیانه تعداد زیادی از مسافران جهت گذراندن تعطیلات به این کشور سفر می‌کنند. این موضوع سبب رونق صنعت هتل‌داری در این کشور شده است.

با توجه به خاک مرغوب قبرس شمالی، کشاورزی در این کشور، یکی از فعالیت‌های اصلی مردم بومی به حساب می‌آید.

buying-property-in-north-cyprus-4
بافت قدیمی شهر

مشکلات خرید ملک در خارج از کشور

اولین و بزرگ‌ترین نگرانی شما به عنوان کسی که قصد خرید ملک با نیت اقامت را دارید، این است که:

 • در نهایت چه ملکی باید بخرم که با همه شرایط من هماهنگی داشته باشد؟
 • به چه شرکت مشاوری اعتماد کنم؟ چه شرکتی قابل اعتماد است؟
 • کجای قبرس ملک بخرم؟ کدام شهر مناسب من است؟
 • در مورد سند چه کنم؟
 • آیا در قبرس کلاهبرداری هم وجود دارد؟

تمامی موارد بالا سوالاتی هستند که در ذهن همه نقش خواهند بست. باید بگوییم این سوالات و هزاران سوال دیگر، از جمله مشکلات خرید ملک در قبرس هستند.

معایب خرید ملک در قبرس شمالی

از جمله معایب زندگی و مهاجرت به قبرس شمالی می‌توان  به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیستم حمل و نقل ضعیف
 • مشکلاتی که در برخی اسناد املاک وجود دارد
 • احتمال کلاهبرداری در خرید اینترنتی
 • قیمت غیر واقعی در زمان فروش برای ملک‌هایی که توسط کمپانی‌های مطرح ساخته نشده‌اند.

درخواست مشاوره رایگان برای خرید ملک در قبرس شمالی​

تا به اینجا تمامی موارد اصلی مورد نیاز جهت خرید ملک را مورد بررسی قرار دادیم. شرایط ، مراحل و مزایای خرید ملک را بررسی کردیم و در نهایت قیمت به روز انواع املاک را ارائه نمودیم.

اگر فکر می‌کنید آماده هستید که برای خرید ملک مشاوره بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم فرم مشاوره‌ی رایگان را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا اینکه از طریق شماره‌ی زیر، روی واتساپ با ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم روی واتساپ

فرم مشاوره رایگان

 انواع سند ملک در قبرس شمالی

علاوه بر تمام موارد ذکر شده در این مقاله، به طور حتم یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید ملک باید راجع به آن اطلاعات داشته باشید، انواع سندهای موجود در قبرس شمالی است.

در قبرس شمالی نیز مثل سایر کشورها، مانند ایران، سندهای مختلفی وجود دارند. در ادامه به طور خلاصه، با انواع سند ملک موجود در این کشور آشنا خواهیم شد:

سند معاوضه‌ای ( Exchange Title )

 پس از پایان درگیری‌های بین قبرس شمالی و جنوبی، ترک‌هایی که در جنوب جزیره زندگی می‌کردند، به سمت شمال کوچ کردند و املاک خود را در جنوب، با املاک شمال معاوضه نمودند.

این املاک در حال حاضر دارای نوعی سند به نام سند معاوضه‌ای هستند؛ که به معنای تعویض ملک در شمال و جنوب می‌باشد.

معامله‌ی این املاک چون به صورت رسمی و قانونی صورت می‌گیرد، املاک با سند معاوضه، به اندازه‌ی سند ترک معتبر است. اکثر زمین‌ها و املاک قبرس شمالی، سند معاوضه دارند ولی در بخش ساحلی این املاک کمتر دیده می‌شوند.

سند ترک ( Tukish Title )

اسناد املاکی که از قدیم متعلق به ترک نشین‌های قبرس شمالی بوده است، در حال حاضر با نام سند ترک شناخته می‌شوند.

این اسناد به صورت تک برگ، دارای قابلیت موروثی و با مالکیت تام واگذار می‌شود. به دلیل اینکه تعداد املاک با این نوع سند، محدود است، معمولا قیمت بالایی دارند.

سند تخصیصی ( Tahsis Title Deeds )

این دسته از اسناد به معنای اسنادی هستند، که از طرف دولت به مردم تخصیص داده شده‌اند. املاکی در قبرس شمالی وجود دارند که از طرف دولت این کشور به خانواده شهدای این کشور در جنگ‌ها و یا به مردمان ترک که از کشور ترکیه به قبرس شمالی کوچ کرده‌اند، اختصاص یافته‌اند.

سند خارجی

املاکی که به افرادی غیر از قبرسی‌ها تعلق دارد، دارای سند خارجی هستند. این املاک نیز مانند املاکی با سند ترک، محدود هستند و تنها 3 درصد از املاک موجود در قبرس، سند خارجی دارند.

بنابراین این املاک نیز، گران‌تر از سایرین هستند. املاکی با اسناد خارجی، از نظر اعتبار، تفاوتی با املاک ترک ندارند.

سند معلق

اسناد معلق، اجاره‌ای یا سرقفلی، به املاکی گفته می‌شود که متعلق به دولت و یا اداره‌ی اوقاف قبرس شمالی است. همانطور که از نام آن مشخص است، تکلیف این اسناد مشخص نیست.

بنابراین برای خرید ملک به هیچ عنوان توصیه نمی‌شوند.

در سال 2021 دولت قبرس شمالی اعلام کرد که در قبرس شمالی، تنها یک نوع سند با نام سند ملی قبرس شمالی وجود دارد، اما هنوز انواع سند با سایر عناوین در این کشور معتبر هستند.

در زمان معامله‌ی ملک در اداره‌ی ثبت، متصدی این اداره، صحت و نوع سند را به خریدار اطلاع می‌دهد.

خرید ملک در قبرس شمالی
مجتمع های مسکونی ساحلی

کدام نوع سند برای خرید فروش معتبر است؟

نکته‌ی مهم این است که بدانید، اگر می‌خواهید در قبرس شمالی ملکی را بخرید، کدام نوع سند مناسب است.

یکی از مزایای قبرس شمالی این است که نسبت به کشوری مثل ایران، دارای انواع مختلف سند نیست! در ایران با انواع سند مثل سند تک برگ، دفترچه‌ای، انواع اسناد قول‌نامه از نوع اصلاحات اراضی و … رو به رو هستیم؛ که در برخی موارد نیاز به کارشناسیِ پیچیده‌ای دارد.

در قبرس شمالی، دو نوع سند معاوضه‌ای و سند ترک از اعتبار یکسان برخودار هستند. اگر ملکی که در قبرس شمالی می‌خرید، هر کدام از این دو نوع سند را داشته باشد، برای شما مشکلی پیش نخواهد آمد.

البته بدانید که اگر از شرکت‌های سازنده‌ی معتبر و فعال در قبرس شمالی ملک را خریداری نمایید، نیازی به نگرانی در مورد سند نیست. چرا که خود این شرکت‌ها معمولا زمینی را برای ساخت پروژه خریداری می‌کنند، از نظر سند و مالکیت مشکلی ندارند.

بررسی انواع سند در قبرس شمالی

ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر دانش کافی درباره‌ی خرید ملک در کشور خارجی ندارید، حتما این موضوع را با هماهنگی و همکاری یک شرکت مشاور مطمئن پیش ببرید؛ تا در آینده دچار خسارت جبران ناپذیر نشوید.

 البته، پیدا کردن شرکت متخصص کار ساده‌ای نیست. اطمینان کردن هم، چندان کار ساده‌ای نیست و ما کاملا این موضوع را درک می‌کنیم.

ما در هلدینگ سامادل، با تکیه بر سابقه‌ی درخشان  15 ساله، سعی می‌کنیم تا بهترین مشاور و راهنمای شما و در کنار شما باشیم که بتوانیم ملک مطمئن و متناسب با بودجه و خواسته‌های شما را برایتان فراهم کنیم.

خرید ملک در قبرس شمالی
بررسی انواع سند در قبرس شمالی

بهترین پروژه‌ ها برای خرید ملک در قبرس شمالی

در ادامه‌، برای شما لیستی از بهترین املاک موجود در قبرس شمالی را جهت خرید، آماده کرده‌ایم. این پروژه‌ها، گلچینی از بهترین پروژه‌های ساخته شده و در حال ساختِ قبرس شمالی هستند. پروژه‌های مذکور متعلق به بهترین سازنده‌های قبرس شمالی و از دید کارشناسانه‌ی ما کاملا مطمئن هستند.

اگر درباره‌ی هر کدام از این پروژه‌ها سوالی در ذهنتان دارید، می‌توانید با ما در واتساپ تماس بگیرید و یا اینکه فرم مشاوره‌ی رایگان را تکمیل کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

تماس مستقیم روی واتساپ

فرم مشاوره رایگان

[widget id=”courtyard_recent_posts_widget-7″]

برای مشاهده همه املاک آماده فروش اینجا کلیک کنید

باید بدانید که هر جایی صحبت از پول، سرمایه گذاری، خرید ملک و … باشد، همیشه تعداد زیادی کلاهبردار هم در کمین هستند. بنابراین در انتخاب مشاور و وکیل، بسیار دقت نمایید.

توصیه‌ی ما به شما این است که ابتدا چندین شرکت فعال در زمینه‌ی ملک را پیدا کنید. یکی از این شرکت‌ها هم ما یعنی هلدینگ سامادل هستیم. سپس با تمامیِ شرکت‌ها صحبت کنید. املاکی که موجود دارند و وضعیت و قیمت ملک‌هایی که ارائه می‌دهند را بررسی کنید.

از همه‌ی آن‌ها مشاوره رایگان بگیرید. در نهایت خودتان خواهید فهمید که کدام شرکت و کدام مشاور برای شما قابل اعتمادتر خواهد بود.

همچنین واقف بودن شما به انواع اسناد و روند اداری و خرید ملک در قبرس شمالی، تا حدودی به یافتن بهترین وکیل کمک می‌کند.

این بهترین کار ممکن است. شرکت‌ها به شما آفرهای مختلفی از جمله اقامت رایگان در قبرس برای بازدید از پروژه‌ها را ارائه خواهند داد. بهتر است از این فرصت عالی، برای بازدید حضوری همراه با اقامت رایگان بهره ببرید.

خرید ملک در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی

دریافت ویزای شینگن برای شهروندان قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری اروپایی است. مردم این کشور برای رفت و آمد به اروپا هیچ مشکلی ندارند. یعنی ویزای شینگن که دروازه‌ی ورود به کشورهای اروپایی است، به راحتی برای مردم این کشور صادر می‌شود.

خوب است بدانید که کشورهای اروپایی از جمله انگلیس، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، پرتغال، سوئد و حتی کشور استرالیا در قبرس شمالی سفارت خانه دارند.

صدور ویزای شینگن در قبرس شمالی با شرط کامل بودن مدارک یعنی حساب بانکی معتبر و …،  حدود 5 روز طول می‌کشد و به سادگی می‌توان راهیِ اروپا شد.

برای شما به عنوان کسی که در قبرس شمالی خانه و ملک و اقامت این کشور را دارید، پروسه‌ی دریافت شینگن از همین قرار است و به سادگی می‌توانید ویزای شینگن خود را دریافت نمایید! این مورد از جمله مزایای اقامت قبرس شمالی است!

 خرید خانه ارزان در قبرس شمالی

اگر در تهران دنبال ملک گشته باشید، می‌دانید که حتی در مناطق مطرح و شمال شهر هم می‌توانید ملک‌هایی به قیمت مناسب و یا حتی زیر قیمت پیدا کنید.

در قبرس شمالی هم، همیشه می‌توان ملک‌هایی با قیمت مناسب و یا به اصطلاح ارزان قیمت پیدا کرد. در شهرهای گران‌تر مانند گیرنه هم، می‌توان خانه و آپارتمان ارزان قیمت پیدا کرد.

ما در هلدینگ سامادل می‌کوشیم، بهترین و ارزان قیمت‌ترین ملک ممکن را که شرایط مناسبی هم داشته باشد، برای شما پیدا کنیم. البته در نظر داشته باشید که همیشه ارزان بودن، به معنای خرید خوب نیست.

نباید همیشه همه چیز را فدای قیمت کرد. بلکه باید خرید خوب و یک سرمایه گذاری مناسب و مطمئن را شناسایی کرد و همیشه دنبال این مسئله بود که با کم‌ترین قیمت ممکن این خرید انجام شود.

به صورت کلی، خرید ملکِ در حال ساخت از نظر قیمت، بسیار به صرفه‌تر و ارزان‌تر از خرید ملکِ ساخته شده است.

به عنوان مثال، شما می‌توانید یک ملک در حال ساخت را در شهر اسکله، با قیمت کلی 100 هزار پوند، با پیش پرداخت 30 هزار پوند و اقسط 5 ساله بدون بهره خریداری نمایید و یا اینکه مشابه همان ملک را که ساخته شده است، با قیمت 150 هزار پوند به صورت نقدی بخرید!

بنابراین همواره راه‌هایی وجود دارد، که شما بتوانید خانه‌ای ارزان قیمت خریداری کنید؛ در حالی که ارزش واقعی ملک بالاتر باشد!

برای این کار، هلدینگ سامادل همراه و مشاور شما خواهد بود. تجربه‌ی درخشان 15 ساله‌ی ما در زمینه‌ی خرید ملک در قبرس شمالی، آشنایی با سازندگان قبرس شمالی و اعتبار عالی نزد سازندگان بزرگ قبرس شمالی، این نوید را می‌دهد که می‌توان با سامادل ملک با قیمت مناسب‌تر و شرایط ایده‌آل‌تری خریداری نمود.

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان، از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم روی واتساپ

فرم مشاوره رایگان

خرید ملک در قبرس شمالی
مجتمع مسکونی در شهر گیرنه

[ultimate-faqs include_category=”پرسش و پاسخ های متداول خرید ملک”]

بخش دوم

[ultimate-faqs include_category=”بخش 4″]

4.9/5 - (8 امتیاز)

پیوستن به گفتگو

یک دیدگاه در “خرید ملک در قبرس شمالی”

 • معین

  با ۱۰۰ هزار دلار میشه ملک خریداری کرد ویلایی؟

  پاسخ
  • hamedrezaee

   با سلام. بله ممکن هست. لطفا با مشاورین سامادل در ارتباط باشید.

   پاسخ
 • حسین درویشی

  باسلام. حداقل مبلغ برای خرید ملک دوخوابه ،آپارتمانی چقدر هست و در کدام شهر ها؟ لطفا قیمت را به پوند و با احتساب تمام هزینه ها ،اعم از مالیات، حق انشعابات، حق تمبر و هزینه مشاوره شما اعلام بفرمایید.

  پاسخ

مقایسه املاک

مقایسه
مشاوره رایگان
Scan the code