هزینه خوراک و قیمت مواد غذایی در قبرس شمالی

  • 1 سال پیش
  • 0

کشور قبرس شمالی برای کسانی که قصد مهاجرت و زندگی در کشوری مقرون به صرفه و ارزان دارند، مقصدی مناسب می باشد. شما می توانید با حداقل هزینه ها و با خرید ملک در در قبرس شمالی، در عین سرمایه گذاری در این کشور اقامت دائم برای خود و خانواده دریافت نمایید.

قیمت مواد غذایی در قبرس شمالی
مناظر قبرس شمالی

قبرس شمالی برای افرادی که تمایل دارند به کشوری در حال توسعه و ارزان قیمت مهاجرت کنند، انتخابی مناسب است. یکی از مهم ترین فاکتورهای زندگی در قبرس شمالی بررسی و برآورد تقریبی قیمت مواد غذایی در قبرس شمالی است. در این بخش سعی کرده ایم تا شما را به طور تقریبی با هزینه ها ی مواد عذایی در این سرزمین آشنا سازیم.

شرکت ادلیا با داشتن تجربه ای بیش از 15 سال در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس شمالی و تحصیل، ضمن بهرهمندی از بهترین و با تجربه ترین کارشناسان امور مهاجرتی آماده ارائه ی خدمات به کسانی است که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارند. همچنین اگر قصد خرید ملک به صورت تمام اقساط در این کشور را دارید، می توانید از کارشناسان شرکت ادلیا مشاوره بگیرید. ارتباط با کارشناسان این مجموعه از طریق شماره واتساپ زیر امکان پذیر است.

شماره تماس : 905338742205+

شرایط و هزینه زندگی در قبرس شمالی

هزینه زندگی قبرس شمالی در مقایسه با سایر مقاصد اروپایی پایین تر و مقرون به صرفه تر است. مواد غذایی محلی (میوه و سبزیجات)، اجاره ملک، خرید ملک، مالیات شورای شهر، کرایه حمل و نقل و غذا خوردن در رستوران، همه و همه بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مقاصد مدیترانه هستند. واحد پول قبرس شمالی لیر ترکیه است که اغلب در برابر سایر ارزهای بین المللی ضعیف است.

آیا قبرس شمالی کشوری ارزان برای زندگی است؟

 
اگر قبرس شمالی را با کشورهای دیگر مانند قبرس جنوبی، اسپانیا یا سایر کشورهای منطقه یورو مقایسه کنید، پاسخ این است که به طور متوسط ​ارزان تری برای زندگی است.
 

آیا مواد غذایی تولید محلی در قبرس شمالی ارزان است؟

جزیره قبرس مجموعه ای شگفت انگیز از غذاهای محلی را ارائه می دهد. میوه ها، خرما، سبزیجات، زیتون، روغن زیتون، پنیر هلیم (هالومی) و سیب زمینی معروف قبرس، همگی در قبرس شمالی در مقایسه با سایر مقاصد اروپایی به صورت تولید محلی و مقرون به صرفه هستند. بازارهای کنار جاده ای و هفتگی کاملاً مواد غذایی اولیه با کیفیت تازه ای را عرضه می کنند. البته برخی از اقلام وارداتی می توانند هزینه بیشتری داشته باشند.

 

آیا صرف غذا در رستوران های قبرس شمالی گران است؟

صرف یک وعده غذایی در یک رستوران یا کافه محلی قبرس شمالی در مقایسه با بسیاری از مکان های مدیترانه ای دیگر به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است. البته رستوران های گران تر و گران قیمت تری وجود دارند که قیمت های آن ها با اروپا/بریتانیا مقایسه می شود، به ویژه در مرکز شهر گیرنه یا هتل های 5 ستاره. با این حال، بسیاری از افراد سابق، غذاخوری های محلی را که منوهای سنتی قبرس (ماهی، کباب، سالاد، مزه، هوموس و غیره) ارائه می دهند و قیمت های غذا خوردن در خارج از خانه با هزینه خرید همان غذا در سوپرمارکت محلی مقایسه می شود، ارزشمند می دانند. مطمئناً غذا خوردن در خارج از خانه بسیار ارزان تر از قبرس جنوبی است.

بررسی هزینه ملک در قبرس شمالی

آیا خرید ملک در قبرس شمالی ارزان است؟

قیمت پایین ملک در قبرس شمالی است که خریداران و سرمایه گذاران بین المللی را از سراسر جهان جذب می کند. قبرس شمالی به عنوان مقرون به صرفه ترین مقصد مدیترانه ای برای آپارتمان ها و ویلاها برای فروش شناخته می شود.

امتیاز دهید

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
مشاوره رایگان
Scan the code