تزریق واکسن آنفولانزا برای همه‌ی افراد بالای 18 سال امکان پذیر است

  • 9 ماه پیش
  • 0

اواگوراس تامبوریس، معاون مدیر خدمات پرستاری قبرس شمالی روز دوشنبه گفت که تزریقات واکسن کووید – 19 و آنفولانزا برای همه‌ی افراد بالای 18 سال، در تمام مراکز واکسن در سراسر کشور قبرس در دسترس است.

تامبوریس در ادامه توضیح داد که همه‌ی افراد بالای 18 سال می‌توانند هر دو واکسن یا فقط واکسن کووید – 19 را در مراکز واکسیناسیون دریافت کنند. در حالی است که اگر افراد بالای 18 سال بخواهند فقط واکسن آنفولانزا را دریافت کنند، باید با پزشک عمومی خود برای دریافت آن در ارتباط باشند تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

افراد بالای 60 سال و یا گروه‌های آسیب پذیرِ جمعیت کشور قبرس شمالی نیز می‌توانند واکسن‌های خود را در مراکز واکسیناسیون دریافت کنند. تامبوریس توضیح داد که این افراد در صورت تمایل فقط می‌توانند واکسن آنفولانزا را در مرکز واکسیناسیون دریافت کنند.

او به CyBC گفت: « خوب است که در مورد قصد و دلیل خود برای انجام واکسن با پزشک عمومی خودتان مشورت کنید، زیرا او مسئولیت سلامتی ما را به عهده دارد. »

covid-19-vaccine-2

مراکز واکسیناسیون در نمایشگاه ایالتی همه روزه از  8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر و چهارشنبه 8 صبح تا 5:30 بعد از ظهر، در مرکز بهداشتی Linopetra همه روزه از ساعت 8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر و چهارشنبه 8 صبح تا 5:30 بعد از ظهر، در بیمارستان ترودوس در کیپروندا چهارشنبه و جمعه از ساعت 8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر دایر است.

در بیمارستان قدیمی لارناکا از ساعت 8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر، در بیمارستان عمومی پافوس همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر، در بیمارستان پولیس کریسوچو واکسیناسیون فقط با وقت قبلی هر سه شنبه و در بیمارستان فاماگوستا چهارشنبه و جمعه از ساعت 8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر واکسیناسیون انجام می‌شود.

شهروندان می‌توانند برای تزریق واکسن آنفولانزا با شناسه خود واکسینه شوند، این در حالی است که برای تزریق واکسن کووید – 19 هم شناسه و هم کارت واکسیناسیون قبلی مورد نیاز است.

از ابتدای ماه اکتبر که واکسیناسیون آغاز شد، 7000 شهروند برای دریافت واکسن کووید – 19 و 5600 نفر برای دریافت واکسن آنفولانزا مراجعه کرده‌اند.

5/5 - (1 امتیاز)

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
باز کردن چت
1
پیام در واتساپ
سلام
در واتساپ با ما در ارتباط باشید.